Riadiace systémy SINUMERIK CNC

Riadiace systémy SINUMERIK CNC

zvýšenie vašej produktivity

otvorí vám cestu k digitalizovanej výrobe, skrátením doby uvedenia produktu na trh spolu s rastúcou individualizáciou produktov

Dokonalá súhra technológií

medzi automatizáciou, CNC riešením a sofistikovanou technológiou a s možnosťou efektívne integrovať digitálne riešenie

Ideálne riešenie pre každú výrobu

pre kusovú aj sériovú výrobu, od výrobkov jednoduchých až po komplexné

SINUMERIK

chytré riešenia pre obrábacie stroje

Zvýši Vašu produktivitu a otvorí vám cestu k digitalizovanej výrobe, skrátením doby uvedenia produktu na trh spolu s rastúcou individualizáciou produktov. Tieto požiadavky trhu výrazne ovplyvňujú priemysel obrábacích strojov. Pre výrobcov a užívateľov strojov je stále dôležitejšie zvyšovať produktivitu. To si vyžaduje súhru medzi automatizáciou, CNC riešením a sofistikovanou technológiou a s možnosťou efektívne integrovať digitálne riešenie. SINUMERIK prepája automatizáciu, technologickú kompetenciu a digitalizáciu do jedinečného portfólia riešení zvyšujúcich produktivitu. 

CNC systémy SINUMERIK predstavujú ideálne riešenie pre kusovú aj sériovú výrobu, od výrobkov jednoduchých až po komplexné. Ak už ide o kusovú či masovú výrobu, jednoduché či komplexné výrobky, CNC riadiaci systém SINUMERIK ponúka riešenie pre vysoko produktívne automatizáciu výrobcom aj užívateľom obrábacích strojov. Každá priemyselná oblasť má svoje špecifické požiadavky. Vďaka rozsiahlemu priemyselnému know-how a dlhoročným skúsenostiam ponúka SINUMERIK vhodné riešenie pre nákladovo efektívnu výrobu komponentov v automobilovom a leteckom priemysle, vo výrobe energie a elektronike a tiež pri výrobe nástrojov a foriem a dielenské výrobe.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.